Kaip išsirinkti vestuvių floristą

Floristų Tipai:

Svarbiausia, yra pabrėžti, kad yra daug skirtingų tipų floristų ir paslaugų, kurias jie teikia:

Mažmeninės gėlių parduotuvės: jos yra gėlių kioskai, kurie stovi gatvėse ir jūs eidami pro šalį galite nusipirkti rožių puokštę. Tai nuostabios parduotuvės aptarnauti vienetiniams mažiems užsakymams, tačiau ne visada yra pasiruošę aptarnauti didelius renginius. Kartais šios parduotuvės gali padaryti vainikus laidotuvėms, bet tikrai nėra, tai ko jūs norite savo vestuvėms.

Floristas: tai yra standartinis jūsų vestuvių floristas. Būtent tas, kuris specializuojasi sukuriant, kombinuojant iš gražių gėlių puokštes, dekoruoja gėles ant stalų bei jas jungia su kitais gražiais daiktais jūsų ypatingam vakarui. Dažniausiai jie būna kūrybingi, artistiški žmonės, kurie pritaiko savo dekoravimo stilių įvykiui, kuriame jie dirba. Kai jūs dirbate su gėlių floristu, jūs mokate jam už gėles, dekoravimą, jų paslaugas ir už jų kūrybiškas idėjas. Tokiai įmonei, kaip Dear Flora – geliu pristatymas.

Pilnas paslaugas teikiantis, floristas – dizaineris: gali būti tam tikri persipinimai tarp šio tipo floristo ir paminėto viršuje. Kai jūs dirbate su pilną paslaugų paketą siūlančiu dizaineriu, jūs turite galimybę gauti, ne tik gėlių dekorą, bet ir žvakes, stalo numerius, servetėles ir kitus gražius dekoratyvius dalykus. Šie menininkai dažniausiai geriausiai tinka, kai jūs jau turite savo įdėjų svarbiam įvykiui ir norite jas įgyvendinti su vienu žmogumi, o ne daug skirtingų.

Puokštės gimtadieniui

Prieš pradedant ieškoti floristo

Prieš pradedant kontaktuoti vietos floristus ir bandant rasti tą, kuris padės jums su vestuvėmis, dar yra svarbių dalykų į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį ir pagalvoti:

Išsiaiškinti ar gėlės jums yra tikrai prioritetas: Priklausomai nuo jūsų įsitraukimo, kada jūs vedate ir kaip gėlės svarbu jums, jūs turėtumėte pradėti ieškoti floristo gana anksti. Dauguma floristų yra vieno vyro- moters parduotuvės, kurios gali aptarnauti vienas vestuves per dieną ar savaitgalį ir jie būna dažnai užsakyti iš anksto , ypatingai per vestuvių sezoną pagrindinį.

Apskaičiuokite ir pasverkite savo biudžetą: kad ir kaip tai atrodytų sunku planavimo eigoje, būtų gerai turėti apytikslį biudžetą, kuris skirtas būtent gėlių dizainui. Jeigu jūs bandote susisiekti su floristais nežinant kiek planuojate išleisti , galite baigti derybas kurios prasideda ir baigiasi tarp 1,500$ – 15,000$, ir kurios gali būti ne taip ir pigios.

Identifikuokite savo stilių: prieš susisiekiant su kažkuo, būtų naudinga jeigu nuspręstumėte kokio tipo gėles mėgstate ir koks dizainas jums patinka. Pažiūrėkite idėjas Pinterest ir Real weddings, kad pradėtumėte jausti kokie stiliai ir gėlės jums patiktų, bet neapsunkinkite šios dalies sau pačiam per daug. Dauguma dalykų iki, kurių prieisite priklausys nuo sezono bei biudžeto, kurį žadate skirti.

Pasiruošę ieškoti:

Dabar kai turite galvoji koks stilius jums patinka ir biudžetą, kurį galite sau leisti, jūs pasiruošę ieškoti floristų. Štai žingsniai, kurių rekomenduojame laikytis medžiojant specialistus.

  1. Google paieška yra vertinga daugumai dalykų susijusių su vestuvėmis, tačiau gėlių rinkimasis tikrai net tas dalykas. Google suprogramuotas duoti labiausiai populiarius paieškos rezultatus, kas reiškia floros industrijoje didžiausias įmones ir jų parduotuves. Tai gi jeigu norite vietinio patikimo floristo, geriausia vieta pradėti yra paklausti savo draugų ir šeimos, kurie jau susituokę. Ypatingai jeigu buvote jų vestuvėse  ir jums patiko jų floristas. Dear flora – puokstes gimtadieniui, ruošianti įmonė.
  2. Ieškokite atsiliepimų internete apie tuos floristus galbūt rasite kažką naudingo, kas jums padės atmesti tai kas jums nepatinka.

Pasitikrinkite kainas. Dauguma floristų dirba labai skirtingais įkainiais, todėl jie neturi kainų savo puslapiuose. Kai kurie žinoma parašo mažiausią kainą, pagal kurią, galite nuspręsti ar darbas su jais yra pagal jūsų kišenę. Nieko verta: ta minimali kaina, paprastai reiškia, kad jūs mokėsite už visas vestuvių gėles ir jų priedus. Tai gi jeigu jūs ieškote pagal užsakymą darytų puokščių ir panašių dalykų, minimali suma jums netiks, todėl geriausia susisiekti su jais.

Rožės gimtadieniui