Pradinukų gidas į magento platformą

2015 m., Nors „Magento“ platforma sparčiai auga, nes tai yra e. Komercijos įmonių pagrindinė platforma, daugelis mažmenininkų, verslo savininkų ir verslininkų siekia pereiti į aukštesnį  kitą lygį su „Magento“.

Nesvarbu, ar esate perkėlę esamą parduotuvę, ar pradedat naują parduotuvę nuo nulio, jei nesate praktikuojantis „Magento“ kūrėjas, pradedant „Magento“, reikės padidinti mokymosi kreivę ir gero programuotojo jūsų pusėje.

Siekiant palengvinti šį procesą, mes apibendrinome įvairius proceso etapus bei naudingus išteklius, kurie padės jums pradėti.

Magento pradedantiesiems, pradinukų gidas į Magento platformą

 

Jei priėjote prie išvados, kad „Magento“ naudojimas yra tinkamas jūsų verslui, pirmas dalykas, kurį reikia padaryti eikite į „Magento.com“ ir pasirinkite „Magento“ planą.

„Enterprise Edition“ yra mokamas, individualiai pritaikytas sprendimas, kuris užtikrina didesnį našumą ir gebėjimą sparčiai plėstis augančioms ir didelėms įmonėms. Tai taip pat suteikia jums galimybę naudotis ekspertų parama, taip pat šimtai išplėtimų ir funkcijų, kurias galite naudoti, kad galėtumėte panaudoti savo parduotuvei ir suteiksite daugiau galimybių kontroliuoti savo svetainę.

„Community Edition“ galima nemokamai atsisiųsti ir jis daugiau nukreiptas kūrėjams, kurie žino savo kelią į „Magento“, arba mažoms įmonėms, norinčioms samdyti programuotoją savo vardu. Šis „Magento“ planas yra atviro kodo sprendimas ir suteikia prieigą prie bendruomenės palaikymo bei visų pagrindinių „Magento“ funkcijų, pvz., Produktų kategorijų, vartotojų grupių, kuponų ir tt pridėjimo. Be to, galite naudoti ir kitas funkcijas kurios yra unikalios „Magento“, pavyzdžiui, „Multi-parduotuvės“, „Susiję produktai“, „Papildomi pardavimai“ ir „kryžminiai pardavimai„.

Geriau atlikti tyrimus anksčiau ir įsitikinti, kad jūs einate į tą planą, kuris jums tinka, nors įmanoma, migracija iš bendruomenės plano į įmonės plano nėra visiškai paprasta.

Tačiau, jei jau pradėjote naudoti bendruomenės planą ir jaučiate, kad galėtumėte gauti  daugiau funkcijų, visada galite individualiai pridėti įmonės funkcijas.

Taip pat yra Magento planų pavyzdinė duomenų versija, leidžianti žaisti su duomenimis, sužinoti, kokie skirtingi produktų tipai atrodo kaip „backend“, ir perjungti temas, be to, rankiniu būdu nereikia įterpti jokių duomenų.

Migruojant esamą internetinę parduotuvę į Magento

„Magento“ naudoja „Entity-attribute-value“ modelį (EAV), o tai reiškia, kad net jei migruosite duomenų bazę, įskaitant klientus, užsakymus, kategorijas ir produktus, vis tiek turėsite parašyti skriptą, kad viskas būtų sinchronizuota. Taip pat yra daug „Magento“ plėtinių, kurie gali būti prieinami internete, kurie gali padėti migracijos procese.
Jei esate perėję iš esamos parduotuvės, jums reikia turėti programuotoją iš jūsų pusės. Norint žinoti, ką jie daro, „Magento“ programuotojai paprastai specializuojasi tiek „back-end“, tiek „front-end“, todėl nereikia pamiršti, kad jei kas nors teigia esantis ekspertu abiejose srityse, jie tikriausiai meluoja.

Pasirinkite talpinimą

„Magento“ duomenų bazė yra sudėtinga ir reikalauja tvirtų serverių. Yra keletas kompanijų, tokių kaip „Nexcess“ ir „SiteGround“, kurios specializuojasi „Magento“ valdomų internetinių parduotuvių veikloje.

Jei turite daug produktų arba jei sulaukiate didelių srautų svetainėje, turėtumėte žinoti, kad jums reikės stipresnių serverių. Talpinimas „Magento“ kainų svyravo nuo 3,95 USD per mėnesį su svetainės platforma ir gali padidėti iki 114 USD per mėnesį, jei norite valdyti kelias parduotuves.

 

Sukurkite savo parduotuvės temą

Dauguma parduotuvių turi savo programuotojus, kurie sukuria unikalias temas pagal savo prekės ženklų strategiją. Pigesnis sprendimas būtų įsigyti iš „Themeforest“ paruoštą temą ir pritaikyti ją pagal jūsų pageidavimus. Reikėtų pažymėti, kad, nors „Magento“ temos pritaikymas taikomas tik jūsų parduotuvės vaizdiniam aspektui, kitaip tariant, negalima pridėti funkcijų naudojant iš anksto sukurtą temą.

Pridėkite parduotuvės funkcijų naudodami plėtinius

„Magento“ plėtiniai – tai išoriniai moduliai, kuriuos galima įdiegti į jūsų parduotuvę, sukurti tam, kad duotų specifinę naudą, ir pridėti papildomos vertės ir Beemarketing – magento parduotuves turi ką pasiūlyti. Kadangi „Magento“ turi tokią didelę bendruomenę, galima teigti, kad išplėsti galima tik apie tai, ką galite galvoti, ir tai daro „Magento“ rimtą verslo savininkų pasirinkimą.

Plėtinius galite rasti „Magento Connect Marketplace“, kainos svyruoja nuo 100% nemokamai ir iki šimtų dolerių. Kaina paprastai nustatoma pagal tai, kiek pratęsimas gali padidinti galimas pajamas.

Štai keli pavyzdžiai, ką galite padaryti su „Magento“ plėtiniais:

 • paverskite savo parduotuvę „Multi-Vendor Marketplace“
 • Pasiūlykite kuponų kodus klientams, kurie paliko savo krepšelį
 • Pridėkite automatinio užbaigto produkto paiešką
 • „Banerių skaidrės“ pridėkite savo produktus
 • Ir daug daugiau – galimybės yra tiesiog begalinės!

Paruoškite savo duomenų bazę

Dabar, kai turite savo talpinimą ir temą, o jūs žinote daugiau ar mažiau, kuriuos plėtinius ketinate naudoti, esate pasiruošę pradėti kurti savo duomenų bazę, įskaitant:

 • Parduotuvės vardas
 • Pranešimų el. Pašto adresas
 • Pristatymo būdai
 • Mokėjimo metodai
 • El. Pašto pranešimai administratoriams ir klientams
 • Produktai
 • produktų kategorijos
 • Papildomi nustatymai, kuriuos reikalauja jūsų įdiegti plėtiniai

Įrašykite savo produkto informaciją

 • Paprastas produktas – produktas, kuriame nėra jokių skirtingų atributų ar pasirinkimų, t. y. Vienas dydis, vienos spalvos marškinėliai;
 • Virtuali įranga, taip pat žinomos mokamos paslaugos, pvz., Valandinis palaikymas ar bet kokia kita paslauga, kuri reikalauja tiesiogiai susisiekti su pardavėju;
 • Atsisiunčiami produktai, pvz., Elektroninės knygos, vaizdo įrašai ir scenarijai, kurie yra dar vienas paprastas produktas;
 • Konfigūruojami arba kompleksiniai produktai, turintys skirtingus požymius, tokius kaip spalva, dydis ir pan.
 • Grupuojami produktai. Daugybė paprastų produktų, kurie parduodami kartu, t. y. Fotoaparatas su atminties kortele ir objektyvu gali būti parduodamas kaip vienas sugrupuotas produktas.
 • Kompleksiniai produktai – kartu sujungti kelis produktus ir leisti klientams pasirinkti juos iš sąrašo. Pavyzdžiui, į komplektą įeinantis produktas gali apimti visą komplektą drabužių ir aksesuarų, kurie gerai derinami, kai klientas gali pasirinkti, kai kuriuos arba visus produktus.

Sujungtų, sugrupuotų ir konfigūruojamų produktų yra labai sudėtinga kurti naudojant duomenų importavimą. Paprastai norėtumėte importuoti paprastus produktus, aprašus, vaizdus, atributus ir metaduomenis, o tada susikurti grupių arba produktų grupes naudojamą administravimo įrankį.

Lankytojų grupės ir kainodara

„Magento“ klientų grupės suteikia jums galimybę pasiūlyti skirtingas kainas ir akcijas klientams pagal jų grupes, o tai iš esmės gali padidinti grįžtančių klientų skaičių.

Grupės gali būti iš pradžių nustatytos, kai pridedate klientą ir laikui bėgant. Nesvarbu, kiek žmonių yra klientų grupėje, gali būti vienas klientas arba tūkstančiai jų. Klientų grupė gali pasikeisti, nes gal norite, kad konkretus klientas būtų kitoje grupėje, arba galbūt norėsite, kad jūsų klientų grupės būtų pakeistos pagal kliento priimtus sprendimus ar veiksmus.